Департамент культури

Комунальний заклад "Дитяча художня школа"

Школа заснована в 1961 році. Навчається 620 учнів (420 – з бюджетним фінансуванням, 200 – на засадах самоокупності).

Навчальний процес проводиться за 6-ти річною програмою: 4 класи – основний курс, 5-й та 6-й класи – спеціалізований курс, що передбачає професійну орієнтацію.

Протягом навчання учні отримують базові знання з рисунку, живопису, композиції, скульптури, історії мистецтв та предметів спеціалізації.

Навчально-виховний процес здійснює 20 висококваліфікованих викладачів.

З метою співпраці і цільової підготовки учнів до вступу у вищі навчальні заклади укладено договори між школою і Українською академією дизайну (м. Львів), Львівською національною академією мистецтв, Косівським інститутом прикладного та декоративного мистецтва.

Як результат діяльності школи, роботи учнів експонуються на міжнародних, всеукраїнських, обласних та міських виставках, де вони отримують схвальні відгуки та призові місця. В школі традиційною стала виставка-конкурс “Писанковий дивоцвіт”, яка активно залучає учнів до вивчення національних традицій українського писанкарства. З 2001 року на базі школи відбувається міжнародний пленер юних художників, який сприяє творчому спілкуванню дітей різних країн та шкіл. З 2005 року започатковані пленери для викладачів спеціалізованих мистецьких закладів.

  • Директор – Гаврилюк Іван Миколайович.
  • Адреса: вул. Ветеранів, 4. Тел. 251557
АРХІВ НОВИН:

Показати новини сайту за період: