Департамент культури

"ЗРОНІТЬ СЛЬОЗУ І ХАЙ НЕ ГАСНЕ СВІЧКА"

 

«Зроніть сльозу і хай не згасне свічка»

22 листопада 2019 року о 14 год. у бібліотеці-філії №11 (вул.Гордіюк,6) відбудеться година скорботи «Зроніть сльозу і хай не згасне свічка», приурочена Дню пам’яті жертв голодоморів.

Під час заходу письменник, громадський діяч, народний депутат України першого скликання Андрія Бондарчук презентуватиме книгу «Голод 1946–1947 рр. в Україні: колективна пам’ять».

 

Довідка:

«Голод 1946–1947 рр. в Україні: колективна пам’ять»-збірник матеріалів усної історії та краєзнавчої публіцистики, є першим в Україні археографічно-меморіальним виданням, яке безпосередньо відтворює причини, обставини та соціально-демографічні наслідки повоєнного голоду 1946–1947 рр. в Україні. Структура збірника представлена археографічно-оглядовою передмовою, науково-аналітичними статтями про особливості голодоморів в українських селах та містах 1920–40-х рр., меморіально-біографічною розповіддю про подвижницьку діяльність О.М.Веселової, глибокими роздумами очевидця голодного лихоліття А.І.Бондарчука, колекцією спогадів і публіцистичними матеріалами, упорядкованими за адміністративно-територіальним принципом. Збірка є виразником національної пам’яті.

20 листопада 2019 р.

АРХІВ НОВИН:

Показати новини сайту за період: