Департамент культури

ВІДБУЛАСЯ ТВОРЧА ЗУСТРІЧ З МИХАЙЛОМ СЛАБОШПИЦЬКИМ ТА СВІТЛАНОЮ КОРОНЕНКО

 

 Директор видавництва «Ярославів вал» Михайло Слабошпицький та поетеса Світлана Короненко привезли до Луцька свої книги

Творча зустріч із письменником, критиком, літературознавцем, лауреатом Національної премії України ім.Т.Г.Шевченка, директором видавництва «Ярославів вал» Михайлом Слабошпицьким та поетесою і журналісткою Світланою Короненко відбулася сьогодні у Палаці культури міста Луцька. Захід відбувається напередодні Дня української писемності та мови в рамках проєкту “Літературні відкриття”.

 

 

 

 

Аби познайомитися та поспілкуватися з відомими авторами, на зустріч прийшли чимало гостей. Серед них -представники влади, творчої інтелігенції, викладачі та студенти навчальних закладів. Почесною гостею заходу стала народна артистка України Світлана Мирвода.

 

 

 

Гостей нашого міста привітала заступник міського голови Ірина Чебелюк. У своєму вітальному слові вона акцентувала на тому, що незважаючи на стрімкий розвиток інтернет- та медіаресурсів, українці не полишають читання книг, адже книги- поза часом. “Ми раді вітати у нашому місті таких відомих та визначних у літературному просторі людей. За останні кілька років в Україні спостерігається значне культурне піднесення. Кажуть, що руйнуються царства, а книга не вмирає. Книга - це джерело мудрості, і ми повинні розвивати книговидання, аби українці читали якомога більше. Книги стануть надбанням для наших нащадків і донесуть їм знання про нас. Щира вдячність усім літераторам та видавцям, які викладають свої думки на папері, діляться з нами своїми думками. Зі свого боку, міська рада також підтримує місцевих письменників та поетів, надає сприяння видавництву нових книг”,- зазначила вона.

 

 

Також Ірина Чебелюк вручила Подяки міського голови Михайлу Слабошпицькому, Світлані Короненко та Світлані Мирводі за популяризацію українського слова та участь у заходах з нагоди Дня української писемності та мови.

 

 

Потому із читачами спілкувалися Михайло Слабошпицький та Світлана Короненко. Усі охочі мали змогу задати їм запитання та поділитися враженнями. Музичним дарунком для присутніх став виступ народної артистки України Світлани Мирводи.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

07 листопада 2019 р.

АРХІВ НОВИН:

Показати новини сайту за період: