Департамент культури

КОЛЕКТИВ "ВОЛИНСЬКІ ЗАБАВЛЯНКИ" ЗДОБУВ ПЕРЕМОГУ У ФЕСТИВАЛІ В БОЛГАРІЇ

Колектив “Волинські забавлянки”  взяв участь у  Міжнародному фестивалі  “Слов’янський вінець” у Болгарії

Учасники фольклорного колективу «Волинські забавлянки» Луцької музичної школи №2 (керівник Оксана Годлевська) нещодавно повернулися з Болгарії, де взяли участь у багатожанровому Міжнародному фестивалі-конкурсі "Слов'янський вінець". Результат участі - диплом 2 ступеня в номінації «вокал» та Кубок фестивалю!

 

 

Конкурс оцінювало міжнародне журі у складі представників різних країн Європи. Україну представляла заслужена артистка України Світлана Весна (Канюк) —співачка, ведуча телевізійних програм і концертів.

На огляд журі колектив «Волинські забавлянки» представив фольклорну композицію «Дай нам Боже в добрий час», в якій звучали автентичні пісні Волинського краю, що зібрані та розшифровані керівником колективу. Вміло презентувала народно-обрядові композиції солістка Христина Герасимчук.

Колектив представляв Україну і на Гала—концерті в Золотих Пісках, учасниками якого стали кращі колективи фестивалю.

 

 

Діти не тільки активно брали участь в самому процесі фестивалю-репетиції та виступи поєднували з відпочинком на Чорноморському узбережжі Болгарії.

Довідка:

Міжнародний фестиваль-конкурс "Слов'янський Вінець" проводиться з 2000 року. У ньому брали участь дитячі, підліткові колективи і сольні виконавці з України, Росії, Білорусії, Вірменії, Грузії, Латвії, Литви, Естонії, Молдови, Казахстану та Узбекистану в номінаціях: вокал, хореографія, інструментальний, оригінальний, театральний жанри, декоративно-прикладне мистецтво.

Головна мета заходу - створити для дітей і підлітків можливість творчого спілкування, виявити нові таланти, дати можливість ознайомитися із зразками національної слов'янської культури та мистецтва.

У цьогорічному фестивалі у номінації «вокал» змагалося 38 учасників.

12 липня 2019 р.

АРХІВ НОВИН:

Показати новини сайту за період: