Департамент культури

ЗАКЛАДИ КУЛЬТУРИ ОГЛЯНУЛИ СЕКРЕТАР МІСЬКОЇ РАДИ ГРИГОРІЙ ПУСТОВІТ ТА РАДНИК МІСЬКОГО ГОЛОВИ ІГОР ПОЛІЩУК

Міська влада приділяє значну увагу розвитку закладів культури. Бібліотека є місцем для здобуття нових знань та читання книг для різних верств населення.

 

 

Сьогодні оглянути приміщення Центральної бібліотеки для дітей прийшли секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт та радник міського голови Ігор Поліщук. Цьогоріч у міському бюджеті передбачили 1,5 мільйони гривень на реконструкцію приміщення Центральної бібліотеки для дітей. Зараз тут активно тривають ремонтні роботи.

 
 
 

За словами працівників закладу, відвідувачами книгозбірні є не лише діти, а й підлітки. Тут відбуваються різноманітні масові заходи. Приміщення бібліотеки утеплене, а після завершення ремонту воно матиме зовсім інший, сучасний вигляд.

 

Наступного року тут з’явиться комфортна зона для проведення дозвілля різними категоріями населення. Проект носить робочу назву “Бібліотека-студія ДіМ”. Будуть обладнані читальні зали, ігрові зали, мистецький простір, приміщення для проведення семінарів та тренінгів, кінозал. Лучани зможуть приходити родинами та проводити своє дозвілля цікаво і корисно.

Секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт зазначив, що виховання дітей повинне носити комплексний характер, аби молодь розвивалася гармонійно. Тому сучасні бібліотеки - це вимога сьогодення. “У бюджеті на наступний рік ми додатково передбачили 3 млн грн на завершення ремонтних робіт. Центральна бібліотека для дітей стане своєрідним клубом за інтересами, де можна буде не лише почитати цікаву книгу, а й скористатися інтернетом, переглянути фільми та мультфільми. Також тут буде новий мультиборд, придбаний за кошти фонду Ігоря Палиці “Тільки разом”. Ми започатковуємо новий бібліотечний стиль, який допоможе дітям розвиватися та отримувати необхідні знання”,- додав він.

 

У Луцькій музичній школі №1 імені Фридерика Шопена цьогоріч проведено капітальний ремонт актового залу на 280 місць: встановлено нові зручні сидіння, сучасне освітлення та нову акустичну систему, відремонтовано сцену, декорації, проведено комплекс оздоблювальних робіт. Найближчим часом буде придбано жалюзі та привезуть новий рояль. Завдяки новому проекційному екрану цей зал можна буде використовувати для проведення різноманітних заходів- концертів, зустрічей, презентацій.

 
 
 
 
 

Офіційне відкриття оновленого актового залу у Луцькій музичній школі №1 відбудеться у січні 2019 року під час святкового концерту з нагоди новорічно-різдвяних свят.

 

 “Цього року значну увагу було приділено закладам культури. Відремонтували концертну залу Луцької музичної школи №1, яка була повністю зруйнована. А сьогодні- це одна з найкращих залів у нашому місті. Зараз завершуємо реставрацію роялю із театру ляльок, який незабаром доставлять у цю залу. Окрім цього, розпочали роботи із капітального ремонту Центральної бібліотеки для дітей . Це буде бібліотека нового типу, куди зможуть приходити батьки разом із дітьми. Вони зможуть проводити тут своє дозвілля- читати книги, дивитися фільми. Там буде проводитися цілий комплекс заходів для гармонійного розвитку дитини”,- зазначив радник міського голови Ігор Поліщук.

https://www.lutskrada.gov.ua/publications/u-zakladakh-kultury-zdiisniuiut-kompleks-zakhodiv-dlia-harmoniinoho-rozvytku-dytyny

11 грудня 2018 р.

АРХІВ НОВИН:

Показати новини сайту за період: