Департамент культури

ЗАВЕРШИВСЯ ФЕСТИВАЛЬ "ОБЕРІГ"

З 01 по 03 листопада 2018 року у Луцьку проходив Всеукраїнський фестиваль співаної поезії та авторської пісні «Оберіг-2018».

       Метою фестивалю є пошук та підтримка молодих виконавців у жанрах співаної поезії, авторської пісні, вдосконалення виконавської майстерності та покращення художнього рівня репертуару, презентація музичної спадщини минулих віків і сучасних визвольних змагань українського народу, пропагування мистецьких здобутків регіону, розширення зв’язків з іншими регіонами України, створення якісного музичного продукту для програм радіо і телебачення.

  

      У цьогорічному конкурсі брали участь 34 виконавські одиниці, більше 50 учасників із Донеччини, Дніпропетровщини, Черкащини, Чернігівщини, міста Києва та Київської області, Львівщини, Рівненщини, Хмельниччини, Тернопільщини та Волині. Виконували твори на власні україномовні тексти (авторська пісня) та музичні твори на вірші українських поетів. Вік учасників – від 16 років.

 

 

      Протягом конкурсних днів відбувалися виїзні концерти у містах Володимирі-Волинському та Ковелі за участі запрошених гостей фестивалю, колишніх лауреатів та відомих українських виконавців. Яскравими виступами порадували волинян – вокальний дует заслужених артисток України сестер Тельнюк, Роман Коляда, Віталій Кириченко, Тарас Силенко, Володимир Смотритель, Зіновій Медюх, Микола Більшевич, Віктор Погуляй та інші.

 

       Третього листопада о 15.00 у народній аматорській кіностудії «Волинь» Обласного науково-методичного центру культури проходив творчий вечір «Ярій, душе» з кобзарем, заслуженим артистом України Тарасом Силенком (м. Київ).

 

      О 18.00 годині у Палаці культури міста Луцька відбувся Гала-концерт лауреатів цьогорічного фестивалю. Велася пряма трансляція у телеефірі Волинського суспільного телебачення (Волинської філії НСТУ).

      Кошти, зібрані під час концертів фестивалю, спрямовані на потреби 14-ї окремої моторизованої бригади, що дислокується у Володимирі Волинському.

04 листопада 2018 р.

АРХІВ НОВИН:

Показати новини сайту за період: