Департамент культури

МУЗИЧНИЙ КОНКУРС ІМЕНІ МИКОЛИ ЛИСЕНКА ПРОВОДИТИМЕТЬСЯ ЩОРОКУ

Міжнародний музичний конкурсу імені Миколи Лисенка  проводитиметься щороку почергово у номінаціях «фортепіано», «скрипка», «віолончель» та «сольний спів». Відповідний проект постанови був схвалений на засіданні Уряду.

Нормативно-правовий акт  розроблений за ініціативою Міністерства культури України з метою сприяння розвитку та популяризації національного музичного мистецтва, підтримки талановитої творчої молоді, розширення міжнародних культурних зв’язків.

Проведення Міжнародного музичного конкурсу імені Миколи Лисенка щороку почергово у номінаціях «фортепіано», «скрипка», «віолончель» та «сольний спів» надасть можливість залучати до участі більшу кількість конкурсантів у зазначених номінаціях.

Міжнародний музичний конкурс імені Миколи Лисенка  один із найпрестижніших  музичних форумів в Україні, у конкурсній програмі якого поряд із класичним репертуаром  учасниками обов'язково виконуються твори М.Лисенка та інших українських композиторів. Форум об’єднує музикантів різних поколінь,  сприяє обміну досвідом, подальшому розвитку виконавської майстерності та збагаченню професійного досвіду молодих митців.

29 жовтня 2018 р.

АРХІВ НОВИН:

Показати новини сайту за період: