Департамент культури

"МИТЕЦЬ І МІСТО: ВІДКРИВАЄМО ІМЕНА"

У рамках проекту “Митець і місто: відкриваємо імена” в стінах Художнього музею у Луцьку відбулась виставка робіт професійного художника і педагога Лесі Каспрук (1943-2015). Під час виставки лучани отримали змогу вперше за півстоліття побачити творчі напрацювання художниці. Представлено більше ста творів, серед яких і картини-мініатюри з серії “Гармонія”, виконані технікою гелевих ручок та фотоілюстративний ряд “Луцьк і лучани. 1960-1980-ті”.

 
 
 
 
 
 
 

Автором ідеї та наукової концепції виставки є кандидат історичних наук, заступник директора з наукової роботи Волинського краєзнавчого музею Євгенія Ковальчук. Захід розпочала мистецтвознавець, заслужений працівник культури України, завідувач Художнього музею Зоя Навроцька, яка зазначила, що сьогодні надзвичайно важливо зберігати культурні надбання минулого, адже вони створюють культуру сьогодення.

 
 
 
 

На захід також завітав секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт.

“Це велике щастя і надбання нашої громади, що нам є кого для себе відкривати. У нас стільки творчих людей! І я хочу сказати, що сьогодні, коли дивишся на картини, які залишила по собі пані Леся, відчуваєш вишукану жіночу ніжність і тендітність у цих роботах. І кожна картина – емоція, настрій, можливість відчути сьогодні те, що відчувала тоді вона”, - сказав він.

08 серпня 2018 р.

АРХІВ НОВИН:

Показати новини сайту за період: