Департамент культури

УЧАСНИКИ ЕТНО-ФЕСТИВАЛЮ "РІЗДВО У ЛУЦЬКУ" З КЕРІВНИКАМИ МІСТА

Учасники етно-фестивалю "Різдво в Луцьку" зустрілися з керівниками міста

У конференц-залі Палацу культури міста Луцька відбулася зустріч учасників етно-фестивалю "Різдво в Луцьку" з Польщі, Білорусі та Литви із секретарем міської ради, виконувачем повноважень міського голови Григорієм Пустовітом.

 
 
 

У спілкуванні взяли участь директор департаменту культури Тетяна Гнатів, заступник директора департаменту культури Андрій Ломага, представник відділу міжнародних зв’язків адміністрації міста Каунас (Литва) Раймундас Смітас, керівник фольклорного ансамблю «Ратілеліс» (Каунас, Литва) Альвіда Чесієне, секретар гміни Ясткув (Люблінське воєводство, Польща) Анджей Крак, директор муніципального центру культури та спорту гміни Ясткув Каміль Жюлковські, начальник відділу освіти, культури, спорту та соціальних питань гміни Ясткув Барбара Чубак, хореограф колективу пісні і танцю «Домбровіца» (гміна Ясткув, Люблінське воєводство, Польща) Адам Буковські, керівник народного ансамблю пісні «Галасы Палесся» (м. Брест, Білорусь) Чаберкус Людмила, директор державного закладу культури «Брестський міський методичний центр» Алла Мінич.

 
 
 

З вітальним словом виступив виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт. Він акцентував, що Луцьк має тісні історичні зв'язки з Польщею, Білоруссю, Литвою. “Те, що ми сьогодні разом є ствердженням, що позитив, який нам залишили наші предки, нас знову об'єднує. Нам приємно, що ви прибули до нас на етно-фестиваль "Різдво в Луцьку", адже Різдво — це надія, шанс для людства стати кращими, вдосконалюватися, знайти себе і спільно взаємно збагачуватися досвідом, культурами. Адже спільно нам легше рухатися вперед, долати труднощі на своєму шляху”, - сказав він. Григорій Пустовіт висловив слова вдячності гостям, які приїхали, щоб поділитися своїми творчими здобутками, показати, як святкують Різдво в братніх нам країнах - Польщі, Білорусі та Литві. “Для нас це важливо, адже людські контакти не лише збагачують, але й сприяють покращенню стосунків між народами”, - зазначив виконувач повноважень міського голови.

 
 

Про перспективи міжнародної співпраці у сфері культури говорили начальник департаменту культури Тетяна Гнатів та її заступник Андрій Ломага. Про свої творчі колективи розповідали гості. Потім учасники зустрічі обмінялися пам'ятними сувенірами.

13 січня 2018 р.

АРХІВ НОВИН:

Показати новини сайту за період: