Департамент культури

У ЛУЦЬКУ ЗАПОЧАТКОВАНО НОВИЙ ПРОЕКТ - "ВУЛИЦЯ РІЗДВЯНИХ ЯНГОЛІВ"

 “Вулиця різдвяних янголів” створює святковий настрій у Луцьку

В рамках новорічно-різдвяних заходів цьогоріч у Луцьку з ініціативи департаменту культури міської ради започатковано новий творчий проект «Вулиця Різдвяних янголів». Проект передбачає створення надзвичайної різдвяної атмосфери на вул Лесі Українки, де впродовж дня звучать колядки, перехожих зі святами вітають костюмовані «янголята», а увечері казковості додає різдвяна ілюмінація та сяючі янголи, що розташовані на вулиці, прикрашають вітрини закладів, доповнюють світло вуличних ліхтарів.

 

До реалізації проекту активно долучилися міські комунальні служби та департамент житлово-комунального господарства, вихованці Центру дитячої та молодіжної творчості «Диво» (директор Іванна Горбачук) і учасники творчих колективів «Волиняночка» та «Юність» (керівники Олена Козачук та Олена Янчук), працівники Палацу культури міста Луцька, а також окремі керівники закладів, що розташовані по вул.Лесі Українки.

 

 

 

За відгуками мешканців та гостей міста, проект вдало доповнює низку різдвяних заходів, тому обов’язково матиме продовження, наповнюючись новими «родзинками». І департамент культури над цим уже працює!

11 січня 2018 р.

АРХІВ НОВИН:

Показати новини сайту за період: