Департамент культури

"КОЛЯДОЮ ДЗВЕНИТЬ УКРАЇНСЬКА ХАТА"

«Колядою дзвенить українська хата» -   назва  різдвяної години віншування, яка закликала  до бібліотеки – філії №5  КЗ  «Луцька міська ЦБС»  юних читайликів.  
      Малі колядники вітали всіх присутніх колядками  «Добрий вечір, люди», «На синьому небі…», «Всі дерева  й трави сплять…», «По всьому світу», «Нова радість стала», «Небо і земля  нині торжествує". Дарія Биць, Аня Трушко, Михайло Громик, Борис Веремчук, Настя Одемчук та інші.  побажали всім щастя, міцного здоров`я, всіляких статків, миру, сімейного затишку, святкового настрою,щоб в здоров`ї  та добрі  святкувати  в  наступному році.
   Читайлики читали свої улюблені вірші про зимові свята, відповідали на запитання «Різдвяної вікторини» і розповідали про прочитані книги до зимовихсвят.
  Гостинцем для дітвори стало експрес – повідомлення   «Новинки для кожної дитинки», яке  зробила бібліотекар дитячого абонементу Тетяна Миколайчук.
    Родзинкою для всезнайків стали ігри та розваги, зимові загадки, а ще  й отримати приз за коляду та гарно проведений час в бібліотеці.

 

 

 

 

 

11 січня 2018 р.

АРХІВ НОВИН:

Показати новини сайту за період: