Департамент культури

"ТАНГО БЕЗМЕЖЖЯ" ПРЕЗЕНТУВАЛИ У БІБЛІОТЕЦІ-ФІЛІЇ №10

З нагоди Дня української писемності та мови і Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва у луцькій бібліотеці-філії 10 відбулась презентації альманаху «Танго безмежжя» літературного об’єднання «Без меж». Альманах, до якого входять твори 15 авторів на 350 сторінках тексту, вийшов нещодавно у видавництві «Вежа».
Саме дійство відбувалось у новому не стандартному форматі, витримане у червоно-чорних тонах, під мелодії танго. Автори виходили до імпровізованої сцени, брали до рук червону троянду та декламували власні твори. Актори аматорського театру «Вперше», який діє у бібліотеці, також постійно перебували на сцені, тримаючи у руках гарно оформлене видання цієї книги та майстерно доповнювали виконання творів цих авторів.
Вщент заповнений читальний зал бібліотеки насолоджувався дійством. Глядачі відкрили для себе нових та вже відомих авторів Ольга Антош,Тетяна та Олександр Горбачевські, Анастасія Кушнарьова, Лєна Шторм, Наталка Максимчук, Людмила Мартинова, Михайло Укран, Ольга Романишин, Юрій Щербик, Ліна Котлак, Марічка Муляр
Поезію, прозу, драматичні твори виконували актори аматорського театру «Вперше» Дарина Кухарук, Антон Гніздюк, Анастасія Данилюк, Руслана Волосюк, Софія Кльоц, режисер Наталка Максимчук.
Панувала атмосфера вишуканості, піднесення та інтелігентності.

10 листопада 2017 р.

АРХІВ НОВИН:

Показати новини сайту за період: